Bp-Baja regatta 2016.08.05.

A Bp-Baja regattát 2016-ban augusztus 5-én pénteken rendezzük.
Ez lesz a 26. evezés,

2015-ben majdnem csúcsot döntött a nevezők száma

A dobozokban kattints a képekre!
Ugye találkozunk augusztus 5-én hajnalban?

Regatta a Facebookon 2015.08.07

Díjkiosztó 2015

2014.08.01-02

Pálmai József felvételei 2014

Jujó képei 2014

Sárkány öröm

2013.08.02 Kattints a képre

Nevezők 2013

Neveztek 2012

Hajóút

jelzes_02 jelzes_05 tk_27

2012 Bp-Baja

A képek nagyobb méretben a regatta Facebook oldalán és Picasa galériájában tekinthetők meg.

Ahogyan Ők látták

2012 Szombat

2012 Várszegi Irén képei

2011 Regisztráció

2011 Start

2011 Dunaújváros

Pillantás a hídról 2011

Pillantás a hídról 2011
A fotókat Kovács Péter készítette.

2011 Eredményhírdetés

Sportmagazin riport

2011 Nevezők

2011 Buli

2010 Rajt

Kattints a képekre! Click on the pictures!

2010 Sprint verseny

2010 Eredményhírdetés

2010 Félúton Dföldvárnál

Történelmi fotók

2010 Sajtó visszhang

Orbán Gergely és Vanczák Gergely sikerének a verseny történetében soha nem látott visszhangja volt. Több, mint 25 portál vette át a csúcsdöntésről szóló híreket. Sajnos, sok közülük hibásan és nem a Turbo Bonn versenyzőit jelölték meg korábbi csúcstartóként. www.telesport.hu; www.nemzetisport.hu; www.xlsport.hu; www.hirextra.hu; www.danubiusnhe.com; www.evezosszov.hu; www.hunrowing.hu; www.estihirlap.hu; www.mozgasvilag.hu; www.propeller.hu; www.sportime.hu; www.mozgasvilag.hu; www.rss24.hu; www.nssz.hu; www.sporthir.com; www.lanyok-fiuk.hu; www.mitortent.hu; www.baon.hu; www.maitema.net; www.klikkcenter.hu; www.stop.hu; www.hunvista.net; www.hirneked.hu; www.hirmutato.hu; www.hirharang.com; www.sporthir.com; www.sportime.hu; www.overmagazin.hu; www.napisajto.hu;

Csúcstartók

Nézd meg!

Start/Cél

Rajthely a Lágymányosi öbölben Cél koordináták a Sugovicán: 46º 10' 44,72" N / 18º 56' 45,09" E

Fotópályázat

Selection

image 215092_174330512637623_100001820259516_396327_1179367_n.jpg

image 2010_07_ob_497_800.jpg

image bpbaja_utan_magany.jpg

image 2010_ob_227_640.jpg

image 2010_05_csepel_kupa_123_640.jpg

Fotópályázat képei

Nyertes fotók

2015

Eredmények

Egység Név Klub Bp Baja Időe. Helyezés
F1x Tamás Bence MEC 5:00 15:37 10:37 1
F1x Réti Kornél DNHE 5:00 16:58 11:58 2
F1x Clemens Bertagnoli Wassersport Wachau 5:00 18:17 13:17 3
F1x Faragó Tamás Attila DNHE 5:00 19:43 14:43 4
F1x Sirkó Attila BEE 5:00 19:51 14:51 5
F1x Fischer Géza Acélöntő 5:00 21:30 16:30 6
N1x Korpás Judit, JUJÓ BEE 5:00 21:19 16:19 1
F2x Krpesics Péter TEE 5:10 16:32 11:22 1
F2x Furkó Kálmán TEE
N2x Lévay Csenge Baja 5:10 20:10 15:00 1
N2x Döbröntey Réka Baja
Mix2x Győrfi Judit DNHE 5:10 19:41 14:31 1
Mix2x Rózsa Bálint DNHE
Mix2x Döbrönteyné Csáki Beáta Baja 5:10 20:39 15:29 2
Mix2x Döbröntey Ferenc Baja
Mix2x Berekméri Anna Csepel 5:10 21:11 16:01 3
Mix2x Nagy Roland Baja
Mix2x Mecséri Géza MEC 5:10 21:18 x 4
Mix2x Kárpáti Ágnes MEC
F4x Vanczák Gergely DNHE 5:20 15:58 10:38 1
F4x Teszár Balázs DNHE
F4x Bene Dorottya DNHE
F4x Csányi Péter DNHE
F4x Hatlaczki Balázs Csepel 5:20 18:01 12:41 2
F4x Hopp Márton Csepel
F4x Tóth György GYVSEK
F4x Hatlaczki andrea MEC
F4x+ Nyíri-Balogh Éva KEK 5:25 18:22 12:57 3
F4x+ Nyíri Lajos KEK
F4x+ Rákó Antal KEK
F4x+ Rákos Péter KEK
F4x+ Hoffer János KEK
F4x+ Szabó Miklós KEK 5:20 18:41 13:21 4
F4x+ Somos Éva KEK
F4x+ Mihály tibor KEK
F4x+ Mihály Gergő KEK
F4x+ Papp Ádám KKE
F4x Balla Vanda BEE 5:20 19:32 14:12 5
F4x Esse Bánki Ákos BEE
F4x Hercz Zoltán BEE
F4x Pócsi Viktor BEE
F4x Bagi-Nagy Katalin BEE 5:20 20:19 14:59 6
F4x Földházi Tibor BEE
F4x Novák István BEE
F4x Fiák László BEE
F4x+ Szőllősi Balázs BSVSC 5:20 20:34 15:14 7
F4x+ Szőllősi Szabolcs BSVSC
F4x+ Szőllősi Viktor BSVSC
F4x+ Szőllősiné Torma Mónika BSVSC
F4x+ Kapitány Bálint BSVSC
F8+ Garai Bence DEK 5:30 18:19 12:49 1
F8+ Kövendi József DEK
F8+ Konrád János Dániel DEK
F8+ Erőss Márton Esztergom
F8+ Németh Zsolt MEC
F8+ Garai Zoltán MEC
F8+ Fehér Zoltán Baja
F8+ Belina Gábor MEC
F8+ Papp Eszter Baja
Mix4x Nathalie Zurr WRC Pirat 5:20 16:57 11:37 1
Mix4x Verena Menschik WRC Pirat
Mix4x Daniel Drobil WRC Pirat
Mix4x Fabian Lahrz WRC Pirat
Mix4x Lajkó Lászlóné Siska Éva KEK 5:20 17:34 12:14 2
Mix4x Lajkó László KEK
Mix4x ifj. Lajkó László KEK
Mix4x Lajkó Zsuzsa KEK
Mix4x Csuport Dominika KEK
Mix4X Szalma Ádám GYVSEK 5:20 18:58 13:38 3
Mix4X Hidi Nikoletta GYVSEK
Mix4X Fodor Beatrix, GYVSEK
Mix4X Bihari György GYVSEK
Mix4x+ Cornelia Stolze Hamburg 5:30 19:39 14:09 4
Mix4x+ Larissa Trepte Hamburg
Mix4x+ Monika Peters Hamburg
Mix4x+ Susanne Werr Hamburg
Mix4x+ Achim Eckardt Hamburg
Mi4x+ Barta Gréta Baja 5:20 19:50 14:30 5
Mi4x+ Dr Solymosi Zsuzsanna Baja
Mi4x+ Dr Vattay Noémi Baja
Mi4x+ Dr Révfy Zoltán Baja
Mi4x+ Kollár Gábor Baja
Mix4x Nagygellér Nikol Baja 5:20 21:05 15:45 6
Mix4x Nagygellér Natália Baja
Mix4x Likár Marcell Baja
Mix4x Mészáros Gergő Baja
Mix4x Kelemen Andrea BEE 5:20 21:07 15:47 7
Mix4x Luksik Lilla BEE
Mix4x Nagy Adorján Gergő BEE
Mix4x Zsolnai Sarolta BEE
Mix4x Visi Anita GYVSEK
N4x Péczöli Nikolett BEE 5:20 18:10 12:50 1
N4x Sztankó Zsuzsanna BEE
N4x Fejér Enikő BEE
N4x Fekete Beatrix BEE
N4x Bosnyák Andrea DNHE 5:20 19:23 14:03 2
N4x Varga Orsolya DNHE
N4x Brzózka Helena DNHE
N4x Federer Éva DNHE
N4x Petrányi Zsófia DNHE
N4x Vári Vivien MEC 5:20 20:51 15:31 3
N4x Káplár Szandra MEC
N4x Sahin Veronika MEC
N4x Farkas Dóra MEC
Fkiel Varga József GVSK 5:10 15:50 10:40 1
Fkiel Csiszár Péter Vác
Fkiel Szlovák Bence Csepel
FKiel Ecsedi Ákos KEK 5:10 17:54 12:44 2
FKiel Szabados Miklós KEK
FKiel Fehér András KEK
Fkiel Bunth Tamás Csepel 5:10 18:03 12:53 3
Fkiel Kiss Bálint Csepel
Fkiel Németh András Csepel
Fkiel Sváb Dorottya BEE 5:10 18:39 13:29 4
Fkiel Németh Sámson BEE
Fkiel Zábó András jr. BEE
Fkiel Dr. Horváth Márk DNHE 5:10 19:18 14:08 5
Fkiel Calluire Encuire n/a
Fkiel Garamvölgyi Gál DNHE
Fkiel dr. Marton Jenő Acélöntő 5:10 21:01 15:51 6
Fkiel Egri Tibor FTC
Fkiel Kerekesné Móricz Annamária Ganz
FKiel Tarján Richárd BEE 5:10 21:15 16:05 7
FKiel Fejér Balázs BEE
FKiel Dienes Milán BEE
Fkiel Takács Ákos Georgikon 5:10 21:20 16:10 8
Fkiel Szabó Levente Georgikon
Fkiel Troznai Ádám Béla Georgikon
Nkiel Nagy ildikó KEK 5:10 19:03 13:53 1
Nkiel Szomják Fruzsina KEK
Nkiel Kellner Kata GVSK
MixKiel Botka Ágnes Hattyú VSE 5:10 18:49 13:39 1
MixKiel Botkáné Matolcsi Ilona Hattyú VSE
MixKiel Botka Jenő Hattyú VSE
K1x Sáfrány Zsigmond n/a 5:00 Feladta
K1x Hanczár Gergely BEE 5:00 Feladta
K1x Turi Attila Keszthely 5:00 18:05 13:05 1
K1x dr. Szalka János n/a 5:00 18:28 13:28 2
K1x Körmendi László Baja 5:00 19:27 14:27 3
K1x Katona Gábor Dunai SZTK 5:00 22:00 17:00 4
C1x Kerényi Andor n/a 5:00 21:04 16:04 1
C1x Selmeczi Gábor n/a 5:00 Feladta
NK1x Gohér Tímea Dunai SZTK 5:00 Feladta
NK2x Péter Szandra Baja 5:10 Feladta
NK2x Vértessy Zsuzsa Baja
NK2x Horváth Eszter n/a 5:10 21:06 15:56 1
NK2x Tóth Emese n/a
K2x Balázsfi Márton n/a 5:10 21:09 15:59 1
K2x Barzó Pál n/a
C2x Kakas Tamás n/a 5:10 18:59 13:49 1
C2x Pobori Krisztián n/a
C2x Aipli Sándor Kiskunlacháza DSE 5:10 19:33 14:23 2
C2x Szabó Attila Kiskunlacháza DSE
C2x Foki Vilmos Kiskunlacháza DSE 5:10 19:42 14:32 3
C2x Denke Sándor Kiskunlacháza DSE
C2x Horváth Attila Weking SKKE 5:10 19:49 14:39 4
C2x Lillik Zoltán Weking SKKE
C2x Baki András n/a 5:10 21:14 16:04 5
C2x Sallay Miklós n/a
C2x Sánta Tamás Weking SKKE 5:10 21:29 16:19 6
C2x Bedi Tamás Weking SKKE
C2x Rapcsák László Kiskunlacháza DSE 5:10 Feladta
C2x Jeney László Kiskunlacháza DSE
C2x Varga Béla n/a 5:10 19:49 14:39 1
C2x Hargitai Katalin n/a
Sárkány Weidemann Gábor Pézügyőr SE 5:00 21:35 16:35 2
Sárkány Csanádi Andrea Pézügyőr SE
Sárkány Iván Emília Pézügyőr SE
Sárkány Cserney Csobán Pézügyőr SE
Sárkány Knódel Katalin Pézügyőr SE
Sárkány Kucsera Mária Pézügyőr SE
Sárkány Lukács Ágnes Pézügyőr SE
Sárkány Krén Attila Pézügyőr SE
Sárkány Szabó Árpád Pézügyőr SE
Sárkány Szokolányi Zsolt Pézügyőr SE
Sárkány Kerekes Petra Pézügyőr SE
Sárkány Demeter József Pézügyőr SE
Sárkány Somodi Dávid Titán Dragonmasters 5:00 18:25 13:25 1
Sárkány Bélteki Árpád Titán Dragonmasters
Sárkány Mikola Rita Titán Dragonmasters
Sárkány Vinek Gábor Titán Dragonmasters
Sárkány Török Tamás Titán Dragonmasters
Sárkány Török Zoltán Titán Dragonmasters
Sárkány Varga Márta Titán Dragonmasters
Sárkány Szüts Sándor Titán Dragonmasters
Sárkány Világos Gábor Titán Dragonmasters
Sárkány Somodi Norbert Titán Dragonmasters
Sárkány Patai Annamária Titán Dragonmasters
Sárkány Ábrahám Anna Titán Dragonmasters
Sárkány Láng Ádám Titán Dragonmasters
Sárkány Milbich Márk Titán Dragonmasters
Sárkány Papp Gábor Titán Dragonmasters
Sárkány Mester Zoltán Titán Dragonmasters
Sárkány Ács László Titán Dragonmasters