Bp-Baja regatta 2015.08.07.

A Bp-Baja regattát 2015-ben augusztus 7-én pénteken rendezzük.
Ez lesz a 25. evezés, minden eddigi résztvevőt várunk.

Ha segíteni akarsz szervezésében írj a bpbaja.reg@gmail.com címre

A dobozokban kattints a képekre!

2014.08.01-02

Pálmai József felvételei 2014

Jujó képei 2014

p1030814 p1030771 p1030785 p1030758 p1030740 p1030793 p1030741 p1030844 p1030763 p1030807

Sárkány öröm

2013.08.02 Kattints a képre

Nevezők 2013

Hajóút

jelzes_06 tk_36 tk_34

2012 Bp-Baja

A képek nagyobb méretben a regatta Facebook oldalán és Picasa galériájában tekinthetők meg.

Ahogyan Ők látták

2012 Szombat

2012 Várszegi Irén képei

Neveztek 2012

2011 Regisztráció

2011 Start

2011 Dunaújváros

Pillantás a hídról 2011

Pillantás a hídról 2011
A fotókat Kovács Péter készítette.

2011 Eredményhírdetés

Sportmagazin Riport a győztesekkel

2011 Nevezők

2011 Buli

2010 Rajt

Kattints a képekre! Click on the pictures!

2010 Sprint verseny

2010 Eredményhírdetés

2010 Félúton Dföldvárnál

Történelmi fotók

2010 Sajtó visszhang

Orbán Gergely és Vanczák Gergely sikerének a verseny történetében soha nem látott visszhangja volt. Több, mint 25 portál vette át a csúcsdöntésről szóló híreket. Sajnos, sok közülük hibásan és nem a Turbo Bonn versenyzőit jelölték meg korábbi csúcstartóként. www.telesport.hu; www.nemzetisport.hu; www.xlsport.hu; www.hirextra.hu; www.danubiusnhe.com; www.evezosszov.hu; www.hunrowing.hu; www.estihirlap.hu; www.mozgasvilag.hu; www.propeller.hu; www.sportime.hu; www.mozgasvilag.hu; www.rss24.hu; www.nssz.hu; www.sporthir.com; www.lanyok-fiuk.hu; www.mitortent.hu; www.baon.hu; www.maitema.net; www.klikkcenter.hu; www.stop.hu; www.hunvista.net; www.hirneked.hu; www.hirmutato.hu; www.hirharang.com; www.sporthir.com; www.sportime.hu; www.overmagazin.hu; www.napisajto.hu;

Csúcstartók

Nézd meg!

Start/Cél

Rajthely a Lágymányosi öbölben Cél koordináták a Sugovicán: 46º 10' 44,72" N / 18º 56' 45,09" E

Selection

image bpbaja_utan_magany.jpg

image 2010_05_csepel_kupa_123_640.jpg

image 2010_ob_227_640.jpg

image 215092_174330512637623_100001820259516_396327_1179367_n.jpg

image 2010_07_ob_497_800.jpg

2014

EREDMÉNY RAJT ÉRKEZÉS BAJÁRA EVEZETT IDŐ
1x F
1
Forrai Dávid Baja 5:00 15:52 10:52
2
Lipovits Zoltán BEE 5:00 16:49 11:49
3
Kollár Gábor Baja 5:30 18:18 12:48
4
Zábó András BEE 5:00 18:30 13:30
5
Fehér Zoltán Baja 5:00 19:13 14:13
6
Dénes Bálint BEE 5:00 19:40 14:40
1x N
1
Koltai Edit Góliát SE 5:00 18:39 13:39
4x mix
1
Hahn Fanni DNHE 5:30 17:14 11:44
Rike Poppe Donauhort 5:30 17:14 11:44
Udo Elsner Donauhort 5:30 17:14 11:44
Wolfgang Bauer Donauhort 5:30 17:14 11:44
2
Brzozka Helena DNHE 5:30 17:26 11:56
Győrfi Judit DNHE 5:30 17:26 11:56
Pete Balázs DNHE 5:30 17:26 11:56
Roden Gábor dr. DNHE 5:30 17:26 11:56
3
Bihari György GYVSEK 5:30 18:05 12:35
Boros Szilvia Mercédesz GYVSEK 5:30 18:05 12:35
Klausz Orsolya GYVSEK 5:30 18:05 12:35
Szabó Mária GYVSEK 5:30 18:05 12:35
Szabó Miklós GYVSEK 5:30 18:05 12:35
4
Baracs Éva KEK 5:30 18:11 12:41
Lajkó László KEK 5:30 18:11 12:41
Lajkó Lászlóné KEK 5:30 18:11 12:41
Páldi Katalin KEK 5:30 18:11 12:41
Pécsi-Szabó Miklós KEK 5:30 18:11 12:41
5
Erős Levente BEE 5:30 19:00 13:30
Fekete Beatrix BEE 5:30 19:00 13:30
Kelemen Andrea BEE 5:30 19:00 13:30
Smid Dániel BEE 5:30 19:00 13:30
4x N
1
Vári Vivien MEC 5:30 18:26 12:56
Sahin Veronika MEC 5:30 18:26 12:56
Patyi Éva MEC 5:30 18:26 12:56
Káplár Szandra MEC 5:30 18:26 12:56
2
Gálosné Gy. Adrienn Baja 5:30 21:23 15:53
Pető Éva dr. Baja 5:30 21:23 15:53
Solymosi Zsuzsanna dr. Baja 5:30 21:23 15:53
Vattay Noémi dr. Baja 5:30 21:23 15:53
Vörös Enikő Baja 5:30 21:23 15:53
F 2x
1
Csányi Péter Baja 5:20 16:41 11:21
Mackovic Martin Baja 5:20 16:41 11:21
2
Erős Márton Esztergom 5:20 17:40 12:20
Garai Zoltán MEC 5:20 17:40 12:20
3
Cseh Márton MEC 5:20 19:13 13:53
Mecséri Géza MEC 5:20 19:13 13:53
F kiel
1
38
Csiszár Péter VVEC 5:10 15:03 9:53
Preil Patrik Csepel 5:10 15:03 9:53
Varga József GVSK 5:10 15:03 9:53
2
Gerei Tamás MEC 5:10 16:43 11:33
Jécsai Balázs MEC 5:10 16:43 11:33
Kiss Norbert MEC 5:10 16:43 11:33
3
Fehér András KEK 6:08 18:36 12:28
Mihály Tibor KEK 6:08 18:36 12:28
Szabados Miklós KEK 6:08 18:36 12:28
4
Garamszegi Bálint MEC 5:10 19:50 14:40
Gyurácz Kristóf MEC 5:10 19:50 14:40
Komáromi Máté MEC 5:10 19:50 14:40
5
Fiák László BEE 5:10 20:52 15:42
Novák István BEE 5:10 20:52 15:42
Zábó András dr. BEE 5:10 20:52 15:42
Férfi 4x
1
Barabási Richárd Csepel EK 5:30 16:56 11:26
Bunth Tamás Csepel EK 5:30 16:56 11:26
Hopp Márton Csepel EK 5:30 16:56 11:26
Kiss Bálint Csepel EK 5:30 16:56 11:26
Németh andrás Csepel EK 5:30 16:56 11:26
2
Hoffer János KEK 5:30 17:16 11:46
Nyíri Lajos KEK 5:30 17:16 11:46
Nyíri-Balogh Éva KEK 5:30 17:16 11:46
Rákó Antal KEK 5:30 17:16 11:46
Rákos Péter KEK 5:30 17:16 11:46
3
Alon Oz Haifa Rowing Club 5:30 18:19 12:49
Oded Egozi Tel Aviv Rowing 5:30 18:19 12:49
Popovics Máté MEC 5:30 18:19 12:49
Tóth György GYVSEK 5:30 18:19 12:49
Hatlaczki Andrea MEC 5:30 18:19 12:49
4 DNHE
Csányi István DNHE 5:30 19:07 13:37
Cséfalvay István DNHE 5:30 19:07 13:37
Garamvölgyi Gál DNHE 5:30 19:07 13:37
Horváth Márk dr. DNHE 5:30 19:07 13:37
Varga Mihály DNHE 5:30 19:07 13:37
5
Galla Kristóf BEE 5:30 19:14 13:44
Sirkó Attila BEE 5:30 19:14 13:44
Szilveszter Gábor BEE 5:30 19:14 13:44
Zsolnai Sarolta BEE 5:30 19:14 13:44
6
Barta Gréta Baja 5:30 19:21 13:51
Hetyei Róbert Baja 5:30 19:21 13:51
Kecskés Tamás Baja 5:30 19:21 13:51
Révfy Zoltán dr. Baja 5:30 19:21 13:51
Vértesy Zsuzsanna Baja 5:30 19:21 13:51
7
Szőllősi Balázs Baja 5:30 20:37 15:07
Szőllősi Szabolcs Baja 5:30 20:37 15:07
Szőllősi Viktor Baja 5:30 20:37 15:07
Szőllősiné Torma Mónika Baja 5:30 20:37 15:07
Mix 2x
1
Bene Dorottya DNHE 5:20 15:39 10:19
Vanczák Gergely DNHE 5:20 15:39 10:19
2
Faragó Tamás DNHE 5:20 19:03 13:43
Korpás Judit Melinda BEE 5:20 19:03 13:43
3
Döbröntey Ferenc Baja 5:20 19:38 14:18
Döbrönteyné Csáki Beáta Baja 5:20 19:38 14:18
Mix Kiel
1
Bárczi Emese KEK 5:10 17:06 11:56
Juhász Angelika KEK 5:10 17:06 11:56
Vermes Péter Baja 5:10 17:06 11:56
2
Botka Ágnes Hattyú 5:10 17:36 12:26
Botka Jenő Hattyú 5:10 17:36 12:26
Botkáné Matolcsi Ilona Hattyú 5:10 17:36 12:26
3
B. Kiss Gabriella dr. MEC 5:30 19:20 13:50
Norman Károly László MEC 5:30 19:20 13:50
Tóth Erzsébet MEC 5:30 19:20 13:50
4
Aladics Andor Baja 5:10 21:59 16:49
Federer Éva Baja 5:10 21:59 16:49
Péter Szandra Baja 5:10 21:59 16:49
Sárkány hajó
1
59
Agyagási Angéla Baja Dragons 5:00 18:59 13:59
Hoffmann Antal Baja Dragons 5:00 18:59 13:59
Kaiser Adrián Baja Dragons 5:00 18:59 13:59
Kaiser János Baja Dragons 5:00 18:59 13:59
Kaiser Jonathán Baja Dragons 5:00 18:59 13:59
László Nóra Baja Dragons 5:00 18:59 13:59
Márton Mihály Baja Dragons 5:00 18:59 13:59
Pálmai Gábor Baja Dragons 5:00 18:59 13:59
Szakó Ildikó Baja Dragons 5:00 18:59 13:59
2
Csanádi Andrea Pénzügyőr SE 5:00 20:43 15:43
Demeter József Pénzügyőr SE 5:00 20:43 15:43
Iván Emília Pénzügyőr SE 5:00 20:43 15:43
Kerekes Petra Pénzügyőr SE 5:00 20:43 15:43
Kovács Csongor Pénzügyőr SE 5:00 20:43 15:43
Krén Attila Pénzügyőr SE 5:00 20:43 15:43
Kucsera Mária Pénzügyőr SE 5:00 20:43 15:43
Lukács Ágnes Pénzügyőr SE 5:00 20:43 15:43
Sitnikiewicz Andrea Pénzügyőr SE 5:00 20:43 15:43
Szokolányi Zsolt Pénzügyőr SE 5:00 20:43 15:43
Knódel Katalin Pénzügyőr SE 5:00 20:43 15:43
Cserney Csobán Pénzügyőr SE 5:00 20:43 15:43
Egyéb F Kenu és Kaja 2x
1
Kakas Tamás 5:00 17:44 12:44
Pobori Krisztián 5:00 17:44 12:44
2
Varga Béla 5:00 18:22 13:22
Varga Gábor 5:00 18:22 13:22
3
Aipli Sándor 5:00 18:59 13:59
Szabó Attila 5:00 18:59 13:59
4
Denke Sándor 5:00 19:25 14:25
Foki Villmos 5:00 19:25 14:25
5
Balázsfi Márton 5:00 20:01 15:01
Barzó Pál 5:00 20:01 15:01
6
Baki András 5:00 20:07 15:07
Sallai Miklós 5:00 20:07 15:07
7
Horváth Attila Weking Egyesület 5:00 20:12 15:12
Lillik Zoltán Weking Egyesület 5:00 20:12 15:12
8
Gál Nándor Vízművek 5:00 20:30 15:30
Pati Nagy Zsuzsanna Vízművek 5:00 20:30 15:30
9
Rapcsak  László 5:00 21:07 16:07
Varga istván 5:00 21:07 16:07
10
Bedi Tamás Weking Egyesület 5:00 21:08 16:08
Imre András Weking Egyesület 5:00 21:08 16:08
11
Sánta Tamás Weking Egyesület 5:00 21:44 16:44
Tóth Roland Weking Egyesület 5:00 21:44 16:44
Egyéb Kajak kenu 1x
1
Turi Attila Keszthely 5:00 17:46 12:46
2
Szalka János dr. KEK 5:00 17:58 12:58
3
Körmendi László Baja 5:00 18:09 13:09
4
Sáfrány Zsigmond 5:00 20:42 15:42
5
Kerényi Andor 5:00 21:51 16:51