Bp-Baja_2017

Start 2017

Díjkiosztó 2016

Bp-Baja regatta 2017.08.04.

A Bp-Baja regattát 2017-ben augusztus 4-én pénteken rendezték
Ez volt a 27. evezés,


A dobozokban kattints a képekre!
Microsec Zrt, Orrlabda Kft. Külker Evezős Klub
A Bp-Baja regattát 2018-ban megrendezik-e?

Hajóút

tk_29 tk_07 jelzes_05 tk_28 jelzes_09

2015 Facebook

2015 Díjkiosztó

2014

2014 Pálmai József

2014 Jujó képei

Sárkány öröm

2013

2012 Bp-Baja

A képek nagyobb méretben a regatta Facebook oldalán és PHOTO oldalon a képekre kattintva láthatóak.

Ahogyan Ők látták

Sportmagazin riport

Kattints a képekre! Click on the pictures!

2010 Sajtó visszhang

Orbán Gergely és Vanczák Gergely sikerének a verseny történetében soha nem látott visszhangja volt. Több, mint 25 portál vette át a csúcsdöntésről szóló híreket. Sajnos, sok közülük hibásan és nem a Turbo Bonn versenyzőit jelölték meg korábbi csúcstartóként. www.telesport.hu; www.nemzetisport.hu; www.xlsport.hu; www.hirextra.hu; www.danubiusnhe.com; www.evezosszov.hu; www.hunrowing.hu; www.estihirlap.hu; www.mozgasvilag.hu; www.propeller.hu; www.sportime.hu; www.mozgasvilag.hu; www.rss24.hu; www.nssz.hu; www.sporthir.com; www.lanyok-fiuk.hu; www.mitortent.hu; www.baon.hu; www.maitema.net; www.klikkcenter.hu; www.stop.hu; www.hunvista.net; www.hirneked.hu; www.hirmutato.hu; www.hirharang.com; www.sporthir.com; www.sportime.hu; www.overmagazin.hu; www.napisajto.hu;

Csúcstartók

Start/Cél

Rajthely a Lágymányosi öbölben Cél koordináták a Sugovicán: 46º 10' 44,72" N / 18º 56' 45,09" E

Bp-Baja Regatta 2017. augusztus 4.

microsec_logo

 orrlabda_logo

csoprtkep_2017

A verseny 2015 augusztus 7-én, pénteken volt.

Ez volt a 25. alkalom, amikor leeveztük a távot.

Zábó András filmet készített a versenyéről

A Baja TV filmje

Racsmány Gábor több száz  képet töltött fel a verseny Facebook  oldalára.

https://www.facebook.com/bpbaja.regatta

 

 

dijkioszto_2

Eredmények

Egység Név Klub Idő Helyezés
F1x Hanczár Gergely dr. BEE 15:53 4
F1x Tóth György GYAC 13:40 1
F1x Döbröntey Ferenc Bajai Spartacus 15:21 3
F1x Zábó András ifj. BEE 14:16 2
F2x Fehér Zoltán Bajai Spartacus 14:54 5
F2x Faragó Tamás Attila DNHE
F2x Novák István BEE 14:33 4
F2x Nagy Adorján Gergő BEE
F2x Vass Barnabás Bajai  Spartacus 13:01 3
F2x Balog Dávid Bajai Spartacus
F2x Bánki Esse Ákos BEE 12:47 2
F2x Hercz Zoltán BEE
F2x Vanczák Gergely DNHE 11:30 1
F2x Teszár Balázs DNHE
Mix2x Vattay Noémi Bajai  Spartacus 15:30 2
Mix2x Kollár Gábor Bajai  Spartacus
Mix2x Lajkóné Siska Éva KEK 14:07 1
Mix2x Lajkó László KEK
Fkiel Hatlaczki Andrea MEC 15:16 4
Fkiel Mecséri Géza MEC
Fkiel Bodnár Péter MEC
N2x Magyar Zsuzsanna BEE 16:34 3
N2x Szaniszló Anita BEE
N2x Kelemen Andrea BEE 14:39 1
N2x Luksik Lilla BEE
N2x Döbröntey Réka Bajai Spartacus 15:02 2
N2x Döbrönteyné Csáki Beáta Bajai Spartacus
N4x Fekete Beatrix BEE 14:01 1
N4x Hajduné Rajki Erika BEE
N4x Hatos Anna BEE
N4x Sztankó Zsuzsanna BEE
N4x+ Záhonyi Barbara BEE 15:35 2
N4x+ Csiba Andrea BEE
N4x+ Szurovcsák-Gyetvai Éva BEE
N4x+ Válint Angéla BEE
N4x+ Válint Zita BEE
N4x+ Solymosi Zsuzsanna dr. Bajai Spartacus 16:54 3
N4x+ Barna Krisztina dr. Bajai Spartacus
N4x+ Petrovszkyné Papp Bettina Bajai Spartacus
N4x+ Székely Éva Bajai Spartacus
N4x+ Pető Éva dr. Bajai Spartacus
F4x+ Kiss Evelin BEE 15:24 3
F4x+ Nagy Norbert BEE
F4x+ Takács Dávid BEE
F4x+ Veréb Dávid BEE
F4x+ Sinkovics Szilvi BEE
F4x+ Mihály Tibor KEK 11:44 1
F4x+ Szalontay Zsolt KEK
F4x+ Bende Orsolya KEK
F4x+ Mihály Gergely KEK
F4x+ Márkus Ferenc KEK
F4x Győrfi Judit DNHE 11:55 2
F4x Pete Balázs DNHE
F4x Réti Kornél DNHE
F4x Fiák László BEE
F kiel Garamvölgyi Gál DNHE 14:10 3
F kiel Horváth Márk dr. DNHE
F kiel Csányi István DNHE
F kiel Szőllősi Viktor Bajai Spartacus 13:26 2
F kiel Szőllősi Szabolcs Bajai Spartacus
F kiel Szőllősi Balázs Bajai Spartacus
Fkiel Rákó Antal KEK 13:14 1
Fkiel Ladányi József KEK
Fkiel Nyíri Lajos KEK
Mix kiel Botkáné Matolcsi Ilona Hattyú VE 13:44 1
Mix kiel Botka Ágnes Hattyú VE
Mix kiel Botka Jenő Hattyú VE
Mix kiel Bozi Mónika GYAC 16:10 2
Mix kiel Fodor Beatrix GYAC
Mix Kiel Bihari György GYAC
C2 Denke Sándor Kiskunlacházi DSE 14:48 5
C2 Csömöri Péter Kiskunlacházi DSE
C2 Pobori Krisztián HASE-GANZ 13:26 1
C2 Kakas Tamás HASE-GANZ
C2 Aipli Sándor DSE Kiskunlacháza 14:24 4
C2 Szabó Attila DSE Kiskunlacháza
C4 Horváth Attila WeKing Egyesület 14:00
C4 Lillik Zoltán WeKing Egyesület
C4 Horváth Eszter WeKing Egyesület
C4 Német Géza WeKing Egyesület
K1 Sallay Miklós Szabadcsapatok 13:27 1
C2Mix Varga Béla Dunakiliti 15:17 1
C2Mix Varga Nina Dunakiliti
K2 Galambos Róbert Dusnok 17:14 1
K2 Tamaskó Ákos Dusnok
K1 Miklós István Bajai Spartacus BVK 15:29 5
K1 Sebastian Iovanel 15:24 4
K1 Szalka János dr. PSE 12:58 1
K1 Beecciu Mihai Stefan Temesvár 13:24 2
K1 Körmendi László Bajai Spartacus 14:22 3

Mihaly_1 Vanczak_3

 

Comments are closed.